Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
BerlinRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0