Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0