Titles you rated
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
Orange: FutureRated ★ 4.0
HalRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
MossRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5