Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5