Movies
Ratings
17
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5- PapaRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0