Titles you rated
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 2.5