Movies
Ratings
225
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Train ManRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
The CallRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Mood of the DayRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5