Movies
Ratings
383
The KingRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
MasterRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5