Movies
Ratings
387
BraveRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
BladeRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
CubeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5