Series
Ratings
18
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
TorchwoodRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0