Movies
Ratings
364
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.5
My LoveRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Devil's DealRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0