Titles you rated
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
CrashRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
KaosRated ★ 3.0