Titles you rated
 ExitRated ★ 3.5 ExitRated ★ 3.5
 The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0 The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
 Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0 Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
 The Current WarRated ★ 2.5 The Current WarRated ★ 2.5
 The Lion KingRated ★ 4.0 The Lion KingRated ★ 4.0
 The King's LettersRated ★ 1.5 The King's LettersRated ★ 1.5
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
 AladdinRated ★ 4.0 AladdinRated ★ 4.0
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
 Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5 Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
 Inseparable BrosRated ★ 3.0 Inseparable BrosRated ★ 3.0
 Avengers: EndgameRated ★ 5.0 Avengers: EndgameRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 3.0
 Big Hero 6Rated ★ 3.0 Big Hero 6Rated ★ 3.0
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
 TangledRated ★ 3.0 TangledRated ★ 3.0
 Steel RainRated ★ 3.0 Steel RainRated ★ 3.0
 Despicable Me 2Rated ★ 3.0 Despicable Me 2Rated ★ 3.0
 The IncrediblesRated ★ 3.0 The IncrediblesRated ★ 3.0