Titles you rated
JumanjiRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 0.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
SawRated ★ 0.5
Source CodeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
FuryRated ★ 1.0