Movies
Ratings
54
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5