Titles you rated
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.0