Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0