Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0