Series
Ratings
289
Breaking BadRated ★ 4.5
My Favorite MemberRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Buddy DaddiesRated ★ 3.5
The Little Lies We All TellRated ★ 4.0
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 3.5
SlipRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 0.5
Poker FaceRated ★ 3.5
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 2.5- In the Next Life I Will Be Serious SPRated ★ 2.5
In the Next Life I Will Be Serious Season 2Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
- CharlotteRated ★ 4.0
Brand New Cherry FlavorRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5