Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 1.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 0.5
IljimaeRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0