Series
Ratings
10
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5