Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Special DeliveryRated ★ 1.0
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 3.5