Series
Ratings
87- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Sweden LaundryRated ★ 2.0
Pure in HeartRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Shining RomanceRated ★ 2.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Rosy LoversRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
My GirlRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
BrainRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 1.0