Titles you rated
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Five EnoughRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 0.5
49 DaysRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0