Titles you rated
Synecdoche, New YorkRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 4.0
YouthRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 3.5
Where the Wild Things AreRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on ExistenceRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
BambiRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5