Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
HerRated ★ 1.5
ShrekRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 5.0