Series
Ratings
36
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0