Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5