Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Land of BadRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5