Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Lockwood & Co.Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Pokémon the Series: XYZRated ★ 3.0- Pokémon X and YRated ★ 3.0
Pokémon the Series: Sun & MoonRated ★ 4.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0