Titles you rated
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 1.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Pied PiperRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Cheo YongRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.5