Movies
Ratings
251
Fast FiveRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0