Movies
Ratings
296
Ant-ManRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5