Movies
Ratings
267
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.5