Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 1.5
RBGRated ★ 4.0
RampantRated ★ 1.5
The Great BattleRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5
An Officer and a GentlemanRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.0