Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
Cezanne and IRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 2.5