Movies
Ratings
24
ReonRated ★ 2.0
Marmalade BoyRated ★ 4.0
Liar x LiarRated ★ 3.5- The Signs of LoveRated ★ 3.0
Friends Games: The Final MovieRated ★ 2.5
Friends Games: The MovieRated ★ 2.5
Lovely ComplexRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 5.0
Wedding HighRated ★ 4.0
To Be Killed by a High School GirlRated ★ 2.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 5.0
Kiseki: Sobito of That DayRated ★ 3.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 3.5
One Day, You Will Reach the SeaRated ★ 3.5
Kamen Rider Den-O & Kiva: Climax DekaRated ★ 3.5
Inubu: The Dog ClubRated ★ 3.5- Sorairo MonogatariRated ★ 3.0
- Sing My LifeRated ★ 3.0
Love and LiesRated ★ 3.0
OVER DRIVERated ★ 3.5