Series
Ratings
40
Attention, love!Rated ★ 3.0
Well-Intended LoveRated ★ 3.5
Sweet DreamsRated ★ 2.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5
JumongRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5