Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
The Midnight ClubRated ★ 2.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
You Season 3Rated ★ 1.5
YouRated ★ 2.0
YouRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
DraculaRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 1.5
AresRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 2.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5