Series
Ratings
44
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 1.0