Series
Ratings
18
Incomplete LifeRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 1.0- War of MoneyRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 1.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 1.0- Take Care, YouthRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 1.0- The Fugitive LawyerRated ★ 1.0
Big ManRated ★ 1.0
33 pun tanteiRated ★ 1.0- 黄金の豚 -会計検査庁 特別調査課-Rated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 1.0- Palace of DreamsRated ★ 1.0