Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5