Series
Ratings
98
Winter SonataRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0