Series
Ratings
384
SirensRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Last SummerRated ★ 2.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.5
Divorce InsuranceRated ★ 1.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Everyone Else Burns Season 1Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Shrinking Season 2Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shrinking Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0