Titles you rated
Escape RoomRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 2.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Rainbow FirefliesRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0