Series
Ratings
34- My Little MonsterRated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
OverlordRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- 傾物語Rated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0- 猫物語(白)Rated ★ 5.0
NisemonogatariRated ★ 5.0