Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
EdenRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5- 다찌마와 LeeRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5