Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
The TudorsRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5