Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0