Series
Ratings
64
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 2.5
NonstopRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0